Nina dhe misteri i notës oktavë Shiko më të madhe

Nina dhe misteri i notës oktavë ( Nina 2 )

Moony Witcher PE0147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Nina dhe misteri i notës oktavë” është vëllimi i dytë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Po çfarë ndodh me Venecian dhe Ninën e cila niset Ninën e cila shkon në Egjipt për të gjetur Zeron mjegullore

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët200
ISBN9789995628406

600 Lekë

Share

Më tepër

Venecia ishte në ankth: dy muaj më parë Luani me Flatra ishte parë të fluturonte e më pas të ulej sërish mbi kolonën e tij të mermertë.

Kryebashkiaku i ri, Loris Sibilo Loredan kishte vendosur që ta mbante të fshehtë magjinë e statujës, pasi kishte bërë një marrëveshje djallëzore me Karkoni e Artë. Nina shkon në Egjipt, që të gjejë Zeron mjegullore, e cila do ta ndihmojë për të çliruar Misterin e Dytë, që mbahet i burgosur në Dhomën e Magjepsjeve.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët200
ISBN9789995628406
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Nexhipi