Piratologjia Shiko më të madhe

Piratologjia

Grup autorësh JB0052

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mahnitëse janë historitë me piratë. Piratologjinë, me faktet nga bota reale e piratëve, thesaret që presin të zbulohen dhe surprizat pa fund, kërkon ta lexosh me një frymë.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN978 999 43 94 494

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN978 999 43 94 494
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë