Alienologjia Shiko më të madhe

Alienologjia

Grup autorësh JB0047

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vizitorët nga kozmosi dhe jashtëtokësorët janë pjellë e fantazisë apo qenie reale që tashmë jetojnë mes nesh? Zbuloni të vërtetën, që gjendet mes radhëve të këtij libri.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN978 999 43 41 252

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN978 999 43 41 252
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë