Mumja Shiko më të madhe

Mumja

Grup autorësh JB0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mësoni të fshehtat e botës egjiptiane. Nisni një aventurë tripërmasore dhe zbuloni mumjen egjiptiane shtresë pas shtrese!

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN978 999 56 65 128

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN978 999 56 65 128
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë