Ninulla para gjumit Shiko më të madhe

Ninulla para gjumit

Grup autorësh JB0037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i veçantë ninullash, i shoqëruara me notat e muzikës, përmbledh tetë ninulla të mrekullueshme e të panjohura më parë, që tërheqin vëmendjen e vogëlushëve dhe i nanurisin ëndshëm e me ëmbëlsi.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 9928 4160 49

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 9928 4160 49
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë