Cmim i reduktuar! Spiunazhologjia Shiko më të madhe

Spiunazhologjia

Grup autorësh JB0207

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botë inteligjente dhe plot mistere që kalon përmes personazhesh dhe historish që ti do ti përpish menjëherë.

Më shumë detaje

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN9789928177902

2 125 Lekë

-15%

2 500 Lekë

Share

Më tepër

RRETH

Që të jesh agjent i shquar i botës së spiunazhit ndërkombëtar, duhet që guximi dhe zgjuarsia të jenë aleatët e tu më të ngushtë. Vetëm pak prej atyre që janë aq të mprehtë, sa dinë të depërtojnë në sekretet e spiunazhologjisë, mund të vihen në shërbim të atdheut si agjentë të fshehtë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët30
ISBN9789928177902
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat310 x 260