Cmim i reduktuar! Vajza dhe dinozauri Shiko më të madhe

Vajza dhe dinozauri

Hollie Hughes A-005984

Libër i ri

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fondacioni Henrietta Leavitt
Fletët32
ISBN9789928454324

1 105 Lekë

-15%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët32
ISBN9789928454324
RedaktoriZimo Krutaj, Iva Nathanaili
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiValbona Nathanaili