Ylli Sago dhe frekuenca e fshehtë e dashurisë Shiko më të madhe

Ylli Sago dhe frekuenca e fshehte e dashurise

Festim Famelarti BEM0099

Libër i ri

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët144
ISBN9789951632393

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sago Star është dymbëdhjetë vjeçar dhe jeton në ishull. Ai është fëmijë i jashtëzakonshëm krahasuar me qytetarët e tjerë të ishullit. Një ditë ai sheh Araya Sonara, e cila po ashtu është e bukur dhe e jashtëzakonshme. Kur ata shikohen lind "dashuria në shikim të parë", siç thonë të rriturit. Ata fillojnë të takohen shpesh, derisa një cunami e shkatërron ishullin dhe si pasojë e ndërron dhe kahen e jetës së tyre dhe të njerëzve të tjerë të ishullit. Nga ai moment Star merr një vendim të jashtëzakonshëm dhe vendos të ndjekë një rrugë tjetër nga të gjithë njerëzit e tjerë të ishullit. Një rrugëtim me plot aventura të mahnitshme.

Të dhëna

Fletët144
ISBN9789951632393
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri