Cmim i reduktuar! Binjaku i tretë Shiko më të madhe

Binjaku i trete

Ken Follet BD0126

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Binjaku i tretë është një nga veprat më të suksesshme të këtij autori, i njohur për termat e tij të spikatura dhe pasionin për muzikën bluz

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët432
ISBN9789994333712

810 Lekë

-10%

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Një shkencëtare e re gjenetiste, e quajtur Xheni Ferrami, po bën një kërkim mbi formimin e perso­nalitetit dhe ndryshimin e sjelljes së binjakëve. Papritmas, duke u futur në një sistem kompjuterik shumë të rezervuar të FBI-së, ajo zbulon dy binjakë krejtësisht identikë, por të lindur nga nëna të ndryshme dhe kupton që dikush po përpiqet ta ndalë në çfarëdolloj mënyre.

Përse hetimet e saj shqetësojnë një shoqëri që udhëheq në fushën e biogjenetikës? A ka mundësi që të jenë kryer eksperimente të fshehta klonimi mbi kavie njerëzore të pavetëdijshme për këtë? Dhe në ç’mënyrë gjendet i përfshirë në këtë histori edhe një kandidat për presidencën e Shteteve të Bashkuara?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët432
ISBN9789994333712
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElona Mistrovica
RomanMister&Thriller