Lojerat e urise Shiko më të madhe

Lojerat e urise

Suzanne Collins BUE169

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fitorja do të thotë famë dhe pasuri. Humbja do të thotë vdekje e sigurtë. Lojërat e urisë kanë nisur

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN978-99956-52-35-7

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur u ngrita në këmbë, kuptova se nuk mund t'ia mbathja aq lehtë. Më pushtoi paniku. Nuk mund të qëndroja më pa bërë gjë. Qe thelbësore të luftoja. Nuk duhet ta lija frikën të shfaqej. A mund të mbijetosh, i vetëm në një terren të egër, kur gjithë të tjerët përpiqen që mos të të zërë gjallë mëngjesi?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe338
ISBN978-99956-52-35-7
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia