Cmim i reduktuar! Winx- Pushimet magjike Shiko më të madhe

Winx- Pushimet magjike

Iginio Straffi BUE424

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Blumi është me pushime në Gardenia dhe asaj i mungojnë shoqet e saj. Falë një dhurate të veçantë, "Lules Magjike", ajo do të arrijë të ruajë kontaktet me miket e saj dhe së bashku me to, do të krijojë një aventurë speciale të re. Në këtë libër lexueset tona të vogla do të shijojnë shoqërinë e Uinksave në distancë.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët148
ISBN9789928030931

553 Lekë

-15%

650 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët148
ISBN9789928030931
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAlma Gjinaji