Cmim i reduktuar! Winx- Love Book Shiko më të madhe

Winx- Love Book

Iginio Straffi BUE422

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Po afron festa e dashurisë...

Alfea është në rrëmujë, madje dhe zemrat e Winksave! Përgatitjet e shkujdesura i përziejnë dashuritë e vjetra e të reja ndërsa të gjithë i kërcënon hakmarrja e errët dhe e helmatisur. Zbulo fundin misterioz dhe luaj në veprimtaritë që bejnë beniaminët e tua të përhershme!

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët66
ISBN9789928030948

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët66
ISBN9789928030948
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAnila Halili