I ri Enciklopedia ime e parë me dritare Shiko më të madhe

Enciklopedia ime e pare me dritare

Grup autorësh A-003247

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

A e dinit që edhe të vegjlit fare mund të kenë enciklopedinë e tyre? Kjo jona është me dritare, ndaj bëhet edhe më interesante për vogëlushët. Po t’i hapin kanatet një nga një, do të zbulojnë gjithçka, shkurt, thjesht e bukur, për kafshët dhe vendbanimet e tyre, për stinët, për fermën, për sheshin e ndërtimit, për mjetet e transportit, për ushqimin e për profesionet. Të gjitha këto zbulime të para të fëmijëve janë ilustruar këndshëm me ngjyra.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët14
ISBN9789928287083

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët14
ISBN9789928287083
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë