I ri Cmim i reduktuar! 101 gjera qe duhet te dini rreth dinosaurove Shiko më të madhe

101 gjera qe duhet te dini rreth dinosaurove

Grup autorësh A-002317

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këtu do të gjeni kërshëri pa fund e gjithçka që ju duhet për të njohur këto kafshë mbresëlënëse, shoqëruar edhe me ilustrime të mrekullueshme.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët48
ISBN9789928287014

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kridhuni në botën e mrekullueshme të dinozaurëve, të këtyre krijesave të jashtëzakonshme që populluan planetin tonë miliona vjet më parë. Zbuloni se si ishin ata, me çfarë ushqeheshin dhe si riprodhoheshin, me cilat kafshë e ndanin territorin dhe si evoluan derisa u zhdukën në mënyrë misterioze.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët48
ISBN9789928287014
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSenada Ramushi