Cmim i reduktuar! 365 Fakte mbresëlënëse & rekorde mbi gjithçka Shiko më të madhe

365 Fakte mbresëlënëse & rekorde mbi gjithçka

Grup autorësh BOG0165

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim me shumë vlera, me fakte, rekorde dhe figura të mahnitshme mbi qytetërimet e lashta, fetë, hapsirën, natyrën, kafshët, teknologjinë, vendet, popujt, artin, mbi gjithçka.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët176
ISBN9789994344727

1 615 Lekë

-15%

1 900 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbuloni kur fluturoi njeriu i parë në hapsirë? Kush janë popujt më të lashtë të planetit tonë? Kur u shpik aeroplani? Pse janë të papersëritshme veprat artistike të antikitetit?.... E shumë pyetje të tjera gjejnë përgjigje të sakta në këtë enciklopedi të shoqëruar me fakte të sakta dhe të ilustruar me mjeshtri. Një enciklopedi mbresëlënëse. Mësoni me të.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët176
ISBN9789994344727
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiEliona Balilaj