Cmim i reduktuar! Greqia e lashtë Shiko më të madhe

Greqia e lashtë

Grup autorësh BOG0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri i qytetërimeve, greqia e Lashtë.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët31

935 Lekë

-15%

1 100 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjithçka rreth Greqisë së lashtë, ku e si jetuan ata dhe qytetërimi madhështor që ndërtuan. Nëpërmjet kombinimit të një teksti të thjeshtë dhe ilustrimeve të detajuara në mënyrë brilante, ky libër tregon gjithçka rreth botës së Grekëve të Lashtë nga zanafilla e ngulimeve të tyre, në mënyrat e të menduarit deri në majat e zhvillimit të tyre.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët31
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiRiza Ibrahimi