I ri Cmim i reduktuar! Enciklopedia ime e parë Shiko më të madhe

Enciklopedia ime e parë

Grup autorësh BOT0309

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një enciklopedi e parë shumë e çmuar me dritareza fantastike. Vështro me vëmendje ilustrimet e shumta dhe zbulo gjëra kureshtare rreth botës që të rrethon!

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët20
ISBN9789928002884

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët20
ISBN9789928002884
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani