Cmim i reduktuar! Udhëtim në hapsirë Shiko më të madhe

Udhetim ne hapsire

Grup autorësh BED021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbërtheni rripin tuaj të sigurimit për një udhëtim jashtë kësaj bote, me qindra lidhje me çka më të mirë në Rrjet

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789994398683

1 200 Lekë

-20%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjithçka që ju duhet për projektet shkollore dhe detyrat e shtëpisë.

Përdorni librin për të zbuluar dhe eksploruar qindra tema. Vizitoni faqet vazhdimisht të përditësuara në www.spacetraveLdke-explore.com për të hyrë në website-t më të mira për çdo temë. Transferoni më shumë se njëqind figura mahnitëse FALAS

Qëmtoni nëpër lidhjet e besueshme, të përshtatshme për moshën dhe të përzgjedhura me zotësi.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe96
ISBN9789994398683
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleko Mingo, Mina Naqo