Cmim i reduktuar! Libri i dijes Shiko më të madhe

Libri i dijes i lidhur me internetin

Emma Helbrough BED016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i mrekullueshëm reference përmban pothuaj të gjitha faktet që do t'ju duhet të dini në jetë, përfshirë edhe informacione për shkencën dhe teknologjinë, strukturën dhe pamjen e Tokës, trupin e njeriut, bimët dhe kafshët dhe shumë e shumë të tjera.

Më shumë detaje

37 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Center of Democratic Education
Fletët208
ISBN9789992799447

995 Lekë

-50%

1 990 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri përmban gjithashtu:

• Grafikë kohorë me datat kyçe në historinë e botës

• Harta, flamuj dhe fakte për të gjitha vendet e botës

• Rekorde botërore

• Harta të yjeve dhe fakte për hapësirënÇ'janë librat e Usbornit të lidhur me Internetin?

Ata janë libra që ju rekomandojnë faqe Intemeti, të zgjedhura posaçërisht për të thelluar njohuritë tuaja mbi një temë të caktuar dhe duke ju zbavitur njëkohësisht. Lidhjet me të gjitha adresat e rekomanduara do t'i gjeni në faqen Usborne Quicklinks në adresën: www.usborne-quicklinks.com

A vjetërohen faqet e rekomanduara?

Faqet e Internetit ndryshojnë herë pas here. Ne i rishikojmë vazhdimisht rekomandimet tona, në mënyrë që ju të gjeni gjithnjë faqe të përditësuara në adresën: www.usborne-quicklinks.com

Imazhe që mund t'i shkarkoni falas Mund të shkarkoni pa pagesë nga lnterneti, një përzjedhje diagramesh dhe imazhesh të vlefshme nëpërmjet: www.usborne-quicklinks.com

A duhet të kem patjetër kompjuter për ta përdorur këtë libër?

Absolutisht jo. Ky libër ju shërben fare mirë edhe nëse ju nuk keni një kompjuter. Ai është një libër i shkëlqyer reference.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët208
ISBN9789992799447
Titulli origjinalThe usborne internet - Linked book of knowledge
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat28.2 x 22 cm
PërkthyesiMajlinda Nishku & Ilir Nishku