Cmim i reduktuar! Atlasi Gjeografik i botës (I vogël) Shiko më të madhe

Atlasi gjeografik i botes, i lidhur me internetin

Stephanie Turnbull BED012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fotografi satelitore të peizazheve më mbresëlënëse të Tokës. Informacion i vlefshëm për ndërtimin dhe përodrimin e hartave. Tregues me fakte për vendet e botës. Gamë e gjerë me adresa të rekomanduara Interneti.

Më shumë detaje

29 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët144
ISBN9789992774953

300 Lekë

-50%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një atlas modern i botës me faqe të tëra me harta. Parathënie për çdo kontinent, në të cilin theksohen tiparet më të rëndësimshme gjeografike.

Ky atlas është në vetvete një material i shkëlqyer reference edhe pa e përdorur internetin.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët144
ISBN9789992774953
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë