Cmim i reduktuar! Libri I Filozofisë Shiko më të madhe

Libri I Filozofisë

Grup autorësh JB0062

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Cila është zanafilla e gjithësisë? Çfarë është e vërteta? Si mund të bëjmë një jetë të mirë? Këto dhe shumë pyetje të tjera të mëdha për natyrën e jetës dhe të ekzistencës, njerëzimi i ka bërë gjatë gjithë historisë."Libri i Filozofisë" depërton në thelbin e kuptimeve të ndërlikuara, me citime klasike që e bëjnë filozofinë të mbahet mend lehtë.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët352
ISBN978 992 81 77 421

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët352
ISBN978 992 81 77 421
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë