Cmim i reduktuar! Bota e Kafshëve Shiko më të madhe

Bota e Kafshëve

Grup autorësh JB0211

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth botës së kafshëve! Sa shumë keni për të mësuar!

Më shumë detaje

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928177971

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth serisë dhe librit

Në këtë libër me pak faqe lexuesit e vegjël do të kenë mundësinë që të njihen me kafshët kryesore që jetojnë në planetin tonë. Përmes një informacioni të përpunuar në mënyrë didaktike për moshat e vogla, të vendosur në 30 dritare të vogla, të vegjlit do të informohen për kafshë të tilla si deveja, elefanti, lepuri, gjarpri, lopa, gjeli, miu etj.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928177971
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230