Cmim i reduktuar! Në Lëvizje Shiko më të madhe

Në Lëvizje

Grup autorësh JB0210

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëmendjen këtu. Zbulues të vegjël! Le të nisim një udhëtim fantastik për të njohur për lëvizjen. Sa shumë keni për të mësuar rreth mjeteve që na vijnë në ndihmë për të udhëtuar në ditët e sotme. Sa shumë keni për të mësuar!

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN9789928177995

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth serisë dhe librit

Fëmijët e vegjël, por sidomos djemtë duan të dinë më shumë nga bota e automekanikës, makinave dhe sidomos mjeteve më të fundit të lëvizjes. Në këtë botim me pak faqe ju të dashur lexues do të gjeni të paktën 30 kuti në të cilat do të zbuloni për makinat e mahnitshme që përdoren në transport dhe zhvendosje të tilla si; transportues makinash, makinë-cisternë, rulotë, borë-pastruese, furgon, transportues kuajsh e shumë e shumë mjete të tjera.

Ky libër është pjesë e Serisë “Zbuluesit e Vegjël”

Hap dritaret për të zbuluar nga jashtë dhe nga brenda: trupin tënd, hapësirën, automjetet dhe kafshët.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN9789928177995
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat210x230