Atlas bota e kafshëve Shiko më të madhe

Atlas bota e kafshëve

Grup autorësh JB0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kafshët popullojnë çdo cep të planetit tonë. Në këtë atlas do të mësoni për zakonet e tyre, si dhe shumë kërshëri të kësaj bote të mrekullueshme.

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët44
ISBN978 999 43 94 401

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët44
ISBN978 999 43 94 401
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë