Cmim i reduktuar! Libri i madh i kafshëve Shiko më të madhe

Libri i madh i kafshëve

Grup autorësh JB0040

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga koralet te balena, nga kolibri te shqiponja mbretërore, nga koala te elefanti; në këtë libër kallëzohet bukuria dhe shumëllojshmëria e botës së kafshëve të egra dhe atyre shtëpiake.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët240
ISBN978 999 56 41 023

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët240
ISBN978 999 56 41 023
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë