Cmim i reduktuar! Libri i madh i eksperimenteve Shiko më të madhe

Libri i madh i eksperimenteve

Grup autorësh JB0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me një numër të pafund eksperimentesh do të zbuloni të fshehtat e ajrit, ujit dhe dritës, të fshehtat e lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave, magnetizmit dhe elektricitetit, të fshehtat e kimisë dhe të shqisave.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët240
ISBN978 999 56 70 436

1 700 Lekë

-15%

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët240
ISBN978 999 56 70 436
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë