Cmim i reduktuar! E vërtetë apo e gabuar Shiko më të madhe

E vërtetë apo e gabuar

Grup autorësh JB0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Të ndash faktin nga trillimi, të shembësh mitin dhe të provosh të vërtetën: gjithçka përmes një përmbledhjeje enciklopedike ku zbulohen të vërtetat.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët192
ISBN978 992 81 77 728

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN978 992 81 77 728
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë