Enciklopedia e re për fëmijë Shiko më të madhe

Enciklopedia e re për fëmijë

Grup autorësh JB0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ku? Kur? Çfarë? Pse? Shfletoni "Enciklopedia e re për fëmijë" dhe gjeni në të përgjigjet e të gjitha pyetjeve tuaja. Nga galaktikat gjigante te bakteret mikroskopike, nga qelizat e trupit të njeriut te qytetërimet e lashta: - Të gjitha temat thelbësore që shtjellohen sot në shkolla, janë riprodhuar me mjeshtëri dhe në mënyrë tërheqëse në këtë libër.

Më shumë detaje

39 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN978 999 564 111 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë