Libri im i hapësirës Shiko më të madhe

Libri im i hapesires

Grup autorësh JB0203

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Eksploroni Gjithësinë dhe do të zbuloni fakte të mahnitshme për yjet, planetët dhe galaktikat. Faktet e thjeshta, pyetësorët dhe veprimtaritë e ndryshme ju nxisin kureshtjen dhe ju zgjerojnë njohuritë

91 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët136
ISBN9789928177933

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët136
ISBN9789928177933
Titulli origjinalAeditions
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat280x230