I ri Libri i bebes – DJALE Shiko më të madhe

Libri i bebes – DJALE

Grup autorësh A-002820

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Për t’i mbajtur sa më të gjalla këto kujtime, për të shënuar të gjitha detajet që ngjallin emocione, që nga shkelmimi i parë në barkun e nënës e deri kur bëhet i aftë të eci me këmbët e tij, për të pasur çfarë t’i tregosh fëmijës kur të rritet, vjen ky libër bebesh në formën e tij më tërheqëse dhe më praktike.

Më shumë detaje

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët16

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fëmijët janë gjithçka për prindërit e tyre dhe, nga koha që ti kupton se po vjen një fëmijë në jetë e deri kur e prek ndër duar, kalojnë emocione të mëdha, përjeton ndjenja të thella, krijon kujtime të papërsëritshme. Por, si për të gjithë, vitet kalojnë, koha rrjedh pa pushim, ata rriten papritur dhe ato që të mbeten janë vetëm copëza të shkuara që ndonjë ditë, edhe nëse do, mund të mos i kujtosh.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët16
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë