Si t’i ushqejme femijet ne menyre te shendetshme Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Si t’i ushqejme femijet ne menyre te shendetshme

Anita Bean UP0083

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban këshilla për ushqyerjen e shëndetshme të fëmijëve dhe trajtimin e atyre që janë mbi peshë. Gjithashtu, është edhe një udhëzues për përgatitjen e vakteve pa shumë mundim. Të përgatitura nga prindërit dhe të shijuara nga fëmijët, recetat që do të gjeni këtu do t'ju ofrojnë ide të reja për një ushqyerje sa më të shëndetshme të fëmijëve tuaj

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët230
ISBN978 99943 37 68 2

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët230
ISBN978 99943 37 68 2
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSuela Shala (Kërxhaliu)