Te kam xhan babi! Shiko më të madhe

Te kam xhan babi!

Grup autorësh JB0192

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libërth tepër i ndjerë në të cilin lidhja e fortë dhe e patjetërsueshme midis babait dhe fëmijës pohohet me dashuri dhe ëmbëlsi. Ejani pra, dhe mos ngurroni të hyni në faqet e këtij libri të ngrohtë, që të prek në shpirt e të lumturon.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 788

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe24
ISBN978 999 56 41 788
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri