Vitet e foshnjërisë Shiko më të madhe

Vitet e foshnjërisë

Remo H. Largo BUE218

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Libri «Vitet e foshnjërisë» i autorit Remo H. Largo është pritur me mjaft interes nga lexuesi. Të dhënat kryesore që parashtron ky libër kanë të bëjnë me moshën 0-2 vjeç, problemet dhe shqetësimet e Saj, zhvillimi, turbulencat, rritja, ushqimi, gjumi, aty edhe buzëqeshjet, ngritja në këmbë e fëmijës, të folurit, kuptueshmëria, mëmësishtja, edukatorët, prindërit, motrat e vëllezërit, mbajtja në krahë etj. Janë problemet e përditshmërisë me fëmijët e vegjël, kontrolli shëndetësor, shqyrtimet prindër psikologë, lodrat e fëmijëve, të mësuarit dhe edukimi i mjaftueshëm ose i pamjaftueshëm, sipas rasteve e shembujve. Libri është shkruar me kulturë (Remo Largo është mjek pediatër).

119 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët453
ISBN99927-673-8-3

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët453
ISBN99927-673-8-3
V. Bot2000
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Beqiri Lerch