I ri Cmim i reduktuar! Histori të mrekullueshme për çdo ditë Shiko më të madhe

Histori te mrekullueshme per cdo dite

BOT0294

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmes përrallave fëmijët mësojnë të njohin botën dhe personazhet që jetojnë aty.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët192
ISBN9789928002877

1 200 Lekë

-20%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë libër ka shumë rrëfenja, plot ilustrime, të cilat do të nxisin kuriozitetin dhe imagjinatën e tyre.

Një përmbledhje e përrallave për t’u lexuar në 365 ditët dhe 365 netët e vitit.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët192
ISBN9789928002877
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat22 x 28 cm
PërkthyesiAgim Doksani