I ri Edukimi në familje dhe në shkollë Shiko më të madhe

Edukimi ne familje dhe ne shkolle

Gezim Tushi TO0306

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter studim ne fushene  sociologjise nga Gezim Tushi, ku kesaj radhe ka prekur ceshtjet ne fushen e arsimit dhe rolin qe ka familja per rritjen dhe arsimin e femijes ne shkolle

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët384
ISBN9789928235398

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët384
ISBN9789928235398
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x20