I ri Biologjia 12 për Maturen Shteterore Shiko më të madhe

Biologjia 12 për Maturën Shtetërore

Ethem Ruka, Neviana Muça A-001143

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Biologjia për Maturën Shtetërore është krijuar për t'ju ardhur në ndihmë, në përgatitjen për provimin më të rëndësishëm të gjimnazit. Informacioni bazë i teorisë do t'u ndihmojë të sistemoni në mënyrë të përmbledhur dijet tuaja, ndërsa ushtrimet t'i praktikoni ato. Modelet e testeve të maturës do t'u parapërgatitin dhe aftësojnë për të qenë të sigurt në provim.

Më shumë detaje

28 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Fletët176
ISBN9789928083852

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri është i ndarë në 19 kapituj dhe është mbështetur në programin mësimor të miratuar nga MASR, pavarësisht se cilin botim keni në përdorim.

Në fund të librit janë përgjigjet e ushtrimeve. Në fllim provoni t’i zgjidhni vetë, kështu do të kuptoni arritjet tuaja.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët176
ISBN9789928083852
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë