Kimia 12 me zgjedhje - Libri i ushtrimeve Shiko më të madhe

Kimia 12 me zgjedhje - Libri i ushtrimeve

Nina Guga, Alma Rusi, Merita Dertli A-003167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber iu vjen ne ndihme te gjithe maturanteve qe duan te japin provime me zgjedhje lenden e kimise. Teksti eshte pergatitur nga ekspertet me te mire te fushes, me pervoje te gjate ne mesimdhenie ne lendet perkatese dhe ofron ushtrime te cilet testojne nivelin e njohurive te nxenesve ne lenden e kimise.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928233417

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928233417
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë