Tej portave të dhimbjes Shiko më të madhe

Tej portave të dhimbjes

Besnik Allushi TO0139

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman, siç e dëshmon edhe titulli, është në frymën e përjetimit të dhimbjes së madhe, por në të vërtetë aty tregohet me talent të veçantë dhe në mënyrë tronditëse për dashurinë e madhe njerëzore.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët240
ISBN9789929427199

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët240
ISBN9789929427199
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20