I ri Peshperima e fundit Shiko më të madhe

Peshperima e fundit

Klajd Gazulli A-004037

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Pëshpërima e fundit" është një roman që të bën për vete; ngjarjet e tij shtrihen në mijëra kiiometra e në dhjetëra vite, ai eksploron fuqinë e dashurisë, këmbënguijen e ndonjëherë dhimbjen që ajo shkakton.

Më shumë detaje

97 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët304
ISBN9789994305810

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Si reziston dashuria e vërtetë në kohë e hapësirë përballë shtypjes dhe egërsisë? Kur fillon fuqia e mbijetesës nga kujtimet nostaigjike për t'i shkatërruar mundësitë e një të tashmeje të bukur dhe një të ardhmeje premtuese? Këto janë pyetjet me të cilat Pëshpërima e fundit e sfidon lexuesin të debatojë që nga paragrafi i parë e deri te fundi i tij prekës.

Michael Jackson-Kryeredaktor i Black Intellect Journal

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët304
ISBN9789994305810
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMargarita Sulaj Skënderi
RomanPsikologjik