Projektim privat Shiko më të madhe

Projektim privat

Kazushige Abe A-002683

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Onuma është operator në një kinema në Shibja, lagje e frekuentuar nga të rinjtë në Tokio. Pesë vjet të jetës së tij, pas studimeve kanë mbetur në hije. Një mëngjes, duke lexuar shtypin aim err vesh se katër nga miqtë e tij kanë vdekur në një aksident. Onuma mendon se kjo nuk është rastësi. I shqetësuar, sjell ndërmend dhe përshkruan në ditar pesë vitet e kaluara me miqtë e zhdukur. Ai është i bindur se edhe atë e pret i njëjti fat.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Lira
Fletët192
ISBN9789928193285

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët192
ISBN9789928193285
Titulli origjinalProjection privee
RedaktoriBajram Muça
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarjeta Thomaj