Njeriu që qesh, vëllimi i parë dhe i dytë Shiko më të madhe

Njeriu që qesh, vëllimi i parë dhe i dytë

Viktor Hygo BOT0024

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët770
ISBN9789928001474

2 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët770
ISBN9789928001474
Titulli origjinalBota Shqiptare
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko