Unaza Shiko më të madhe

Unaza

Danielle Steel BD0097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman vjen një histori fatkeqe, dashuria mes një personaliteteje gjermane si Kasandra von Gotthard dhe të dashurit të saj hebre, me profesion shkrimtar, e vendosur pikërisht në kohën e fushatës naziste të spastrimeve ndaj hebrejve. Çifti kishte një vajzë të bukur, me emrin Ariana. Familja përballet me vuajtje të tmerrshme ndërsa vajza flokëverdhë e çiftit përfundon kuzhiniere  e një oficeri nazist. Romani ka shumë dramaticitet, pasi ka shumë përvoja negative jete të cilat askush nuk dëshiron ti vuajë.   

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët420
ISBN9789992750715

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët420
ISBN9789992750715
Titulli origjinalDudaj
V. Bot2003
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë
PërkthyesiZaira Mati
RomanRomancë&Pasion