Cmim i reduktuar! Princesha më shumë sekrete Shiko më të madhe

Princesha më shumë sekrete

Jean Sasson BOG0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse do të mësosh se çfarë do të thotë të jesh grua sot në Arabinë Saudite, ky libër ofron botën femrore në të gjitha dimensionet përmes Princesësh Sulltana dhe këndvështrimit të hollë të autores. Jeta e familjes mbretërore, por edhe bota sekrete dhe tejet tronditëse....

25 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët325
ISBN9789928061539

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët325
ISBN9789928061539
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë