Cmim i reduktuar! Princesha Bari Shiko më të madhe

Princesha Bari

Sok-Yong BOG0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autori i këtij libri konsiderohet romancieri më i mirë bashkëkohor në kontinentin aziatik dhe vjen për herë të parë në gjuhën shqipe. Nëse do të njohësh në sfond tragjizmin që sjell për regjimin bunker të Koresë së Veriut, Nobelisti Huang bën një prezantim ideal për lexuesin

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët295
ISBN9789928061362

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët295
ISBN9789928061362
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë