Cmim i reduktuar! Nata është grua Shiko më të madhe

Nata është grua

Skënder Drini BF0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga romanet më të mira të autorit, ku ka një gërshetim të ngjarjeve dhe kohëve narrative, si një përjetim për fatet e Shqipërisë së trazirave në fillesat demokratike; një prozë që trondit me dramën që rrok.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789992798459

510 Lekë

-15%

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789992798459
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë