Fshati i heshtjes Shiko më të madhe

Fshati i heshtjes

Mark Lucgjonaj NA0071

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dashuria është gjëja më e pastër që njeriu mund të ketë dhe të përjetojë gjatë jetës së tij. Këto gjendje dhe ndjesi shtron autori Lucgjonaj, i cili luan me vëmendjen e lexuesit. Ai e di se çfarë e mban të mbërthyer lexuesin mbas tekstit: pikërisht pezulli dhe kaosi. Lënia pezull e ngjarjeve, ndjesive i krijon lexuesit ndjenjën e përshtjellimit si dhe dëshirën për t'iu rikthyer faqeve të librit.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët160
ISBN978 9928 109 98 9

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët160
ISBN978 9928 109 98 9
RedaktoriNaim Zoto
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë