Kopshtari i paepur Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Kopshtari i paepur

John le Carre UP0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër rrëfenjë klasike. Asnjë shkrues i ditëve të sotme nuk di ta mbajë më mirë pezull lexuesin. Askush nuk di që, në të njëjtën kohë, të krijojë edhe një linjë torturuese veprimi, kaq të ndërlikuar. Një roman fuqiplotë dhe prekës, që zë vend ndër më të mirët e Le Carré-së. Me pak fjalë, është një libër që nuk duhet lënë pa u lexuar.

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 28 9

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe597
ISBN978 99956 23 28 9
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAnxhela Cikopano