Hetimi Shiko më të madhe

Hetimi

Maks Velo FB0052

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duhet të lexosh Velon , për tu ndalur në çdo faqe dhe në çdo frazë, për ta cituar, cituar, të gjithë ta citosh. Aq sa rrjedha është e bukur në përulësinë e saj, aq është e pasur me një art mizor dhe therës.

897 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356874

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe209
ISBN9789994356874
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër