Nata eshte grua Shiko më të madhe

Nata eshte grua

Skënder Drini BF0017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga romanet më të mira të autorit, ku ka një gërshetim të ngjarjeve dhe kohëve narrative, si një përjetim për fatet e Shqipërisë së trazirave në fillesat demokratike; një prozë që trondit me dramën që rrok.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fishta
ISBN9789992798459

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789992798459
VendodhjaLezhe
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër