Cmim i reduktuar! Porta e fatkeqësisë Shiko më të madhe

Porta e fatkeqesise

Leom TO0187

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë roman rrëfehet historia e një të miture, ku muret e dhembshurisë oshtijnë dhe ku oxhaqet e ndjesisë i përkasin një qielli që qandhe dërsin nga mërzia.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN978 9928 4291 5 5

975 Lekë

-25%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe544
ISBN978 9928 4291 5 5
Titulli origjinalToena
V. Bot2016
VendodhjaTirane
Numri i botimeveParë